طراحی وب سایت شرکت مبنا و مشاهده نمونه کارها

10 / 10 از 1 کاربر

 طراحی سایت از جمله مشاغلی است که در طول چند سال اخیر رونق بسیاری پیدا کرده است. در واقع طراحی سایت یک هنر است. به عبارتی طراحی سایت به کارگیری فاکتورهای مختلف مانند گرافیک و برنامه نویسی برای ایجاد یک صفحه زیبا و کاربر پسند در فضای اینترنت است.

طراحی سایت چیست؟

طراح سایت با به کارگیری این فاکتورها و قرار دادن صحیح آنها در کنار یکدیگر، اقدام به طراحی سایت می نماید. طراحان سایت باید افرادی خلاق باشند و بتوانند علاوه بر طراحی سایت زیبا و جذاب ، سایتی را طراحی کنند که برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد. به عبارت دیگر باید برنامه نویسی را به گونه ای انجام دهد که المان های موثر در سئو و بهینه سازی سایت از پایه در طراحی سایت اعمال شده باشد.

به عنوان تعریفی از طراحی سایت می توان چنین بیان کرد که؛ طراحی سایت عبارت است از استفاده از المان های مختلف (رنگ، طرح، فونت، قالب، گرافیک، کدهای برنامه نویسی و غیره ) به منظور ایجاد یک صفحه اختصاصی در فضای اینترنت.

طراحی سایت

 

انواع طراحی سایت

طراحی سایت بسته به نوع کاربرد و هدف مشتری دارای انواع مختلفی است. به عنوان نمونه ای از انواع طراحی سایت می توان طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت دکوراسیون ، طراحی سایت بازرگانی ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت پزشکی ، طراحی سایت صنعتی ، طراحی سایت علمی ، طراحی سایت آموزشی و غیره را نام برد.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از انواع پرکاربرد طراحی سایت است. در حقیقت طراحی سایت شرکتی ، نوعی طراحی سایت است که به طور اختصاصی برای یک شرکت و یا یک کسب و کار مشخص به منظور معرفی خدمات و محصولات، کسب درآمد، معرفی برند، افزایش تعداد مشتریان، بازاریابی اینترنتی و غیره طراحی و پیاده سازی می شود.

شرکت طراحی سایت مبنا

در حال حاضر تقریبا تمام کسب و کارهای کوچک و بزرگ با طراحی سایت شرکتی به تجارت خود رونق می بخشند. شرکت طراحی سایت مبنا، یک شرکت با تجربه در زمینه انجام انواع طراحی سایت از جمله طراحی سایت شرکتی است که با دارا بودن کادری مجرب و متخصص می تواند تمام نیاز های شما در زمینه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت و همچنین بازاریابی اینترنتی را برطرف کند.

برای اطلاع از هزینه های طراحی سایت ، و همچنین مشاوره در زمینه سئو و بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی می توانید با متخصصان ما در تماس باشید.

تلفن تماس: 0216123

آدرس: تهران، میدان آزادی، خیابان آزادی ، بعد از استاد معین، ابتدای خیابان دکتر هوشیار، پلاک 83، واحد 3

نمونه پروژه های طراحی وب سایت شرکت مبنا و مشاهده نمونه کارها

1مجموع 1 وب سایت
1مجموع 1 وب سایت
ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :