بهینه سازی سایت ( سئو )

10 / 10 از 1 کاربر

سئو در طراحی سایت  از جمله طراحی سایت شرکتی ، جز فاکتورهای موثر و بسیار مهم است که تاثیر فوق العاده ای در موفقیت و دستیابی به هدف طراحی سایت دارد. سئو مخفف عبارت search engine optimization  است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. طراحی سایت شرکتی  تنها برای ایجاد یک پلت فرم در اینترنت است اما سئو عاملی برای نمایش سایت در صفحات برتر نتایج جستجو گوگل است. در واقع سئو این امکان را به موتورهای جستجو می دهد تا سایت شرکتی شما را به عنوان یک سایت برتر شناسایی کنند و در نتیجه رتبه سایت شما افزایش می یابد.

سئو در طراحی سایت شرکتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله فاکتورهای موثر در سئو استفاده از متن منحصر به فرد است. محتوا یونیک و منحصر به فرد در سایت تاثیر به سزایی در بهبود رتبه سایت و افزایش ترافیک سایت دارد. این امر موجب جلب رضایت کاربر می شود. در نتیجه رتبه سایت افزایش می یابد.

 

سئو و بهینه سازی سایت

در سال های گذشته، کلمات کلیدی در سئو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود، اما در سال 2016 بیش از کلمات کلیدی، این مفاهیم معنایی سایت است که از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. البته استفاده از کلمات کلیدی نیز هنوز دارای اهمیت است.

فاکتور موثر دیگر در سئو که در سال 2016 اهمیت آنافزایش پیدا کرده است، طراحی سایت شرکتی متناسب با تلفن همراه است. در واقع از آن جایی که استفاده از تلفن همراه برای جستجو در اینترنت افزایش پیدا کرده است در نتیجه طراحی سایت شرکتی نیز باید براساس نمایش صحیح در اینترنت انجام شود. این امر تاثیر زیادی بر افزایش ترافیک سایت شرکتی و در نتیجه بهبود سئو خواهد داشت.

علاوه بر این، سئو دارای انواع مختلفی است که عبارتند از سئو داخلی که شامل محتوای بکر و لینک های داخلی سایت است. و سئو خارجی که عبارت است از بک لینک ها. به طور کلی در صورت تمایل به طراحی سایت شرکتی و بهبود سئو می توانید با مشاوران ما در شرکت طراحی سایت مبنا تماس بگیرید. در این بخش قصد داریم نمونه کارهای موفق سئو انجام شده توسط شرکت طراحی سایت مبنا را برای شما کاربران عزیز ارائه دهیم.

برخی از پروژه های بهینه سازی سایت در حال اجرا و نتایج حاصل از جستجوی لغت :

کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
دکوراسیون داخلی
1
دکوراسیون اداری
1
دکوراسیون شوروم
3
دکوراسیون فست فود
1
کلمه کلیدی
وب سایت
رتبه
دکوراسیون مغازه
1
دکوراسیون تجاری
1
بازسازی ساختمان
14
ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :