چند نکته کلیدی در راستای کسب رتبه بالا در گوگل

10 / 10 از 1 کاربر

نکاتی برای بهبود رتبه سایت در موتور های جستجو

شرکت طراحی سایت مبنا در این بخحش از مقالات طراحی سایت شرکتی ،چند نکته کلیدی در راستای کسب رتبه بالا در نتایج جستجوی گوگل را مطرح می کند.

1-آدرس صفحات

 آدرس صفحات باید شامل کلمات کلیدی سایت شما باشد. آدرس تعیین شده برای صفحات بهتر است در بردارنده کلمات کلیدی مرتبط با « صفحه در طراحی سایت شرکتی و به طور کلی طراحی سایت باشد.

2-انتخاب عنوان منحصر به فرد

عنوانی که برای صفحات انتخاب می کنید باید منحصر به فرد باشد. کلمات کلیدی خود را هدف گذاری شده در متن و عنوان ها قرار دهید. بهتر است که کلمات کلیدی را در اول عنوان قرار دهید.

3-هدینگ صفحات

شما می توانید هدینگ خود را در چند کلمه بیان کنید. انتخاب کردن هدینگ مناسب در سئو سایت تاثیر زیادی دارد، شما می توانید بیش از 1 هدینگ برای محتوای خود ایجاد کنید که می بایست شامل h2  تا h6  باشد. اما توجه داشته باشید که هر صفحه طراحی سایت ( طراحی سایت شرکتی ) نمی تواند بیش از یک تگ h1 داشته باشد. برای پیشرفت سئو می توانید از کلمات کلیدی برای هدینگ استفاده کنید.

4-توضیحات متا

توضیحاتی که در متا ایجاد می کنید باید منحصر به فرد بوده و نباید بیش از 150 کارکتر باشد، زیرا در غیر این صورت به صورت سه نقطه نمایش داده شود که برای کاربر قابل نمایش نیست.

5-لینک سازی داخلی

لینک داخی برای سئو  داخلی سایت اهمیت زیادی دارد. شما می توانید کلمات کلیدی درون محتوای سایت تان را به صفحات دیگر لینک بدهید تا کاربر بتواند به راحتی در صفحات شما جا به جا شود . این کار باعث می شود که کاربر مدت زمان بیشتری در سایت شما بماند و ربات های گوگل از طریق لینک های داخلی تمامی صفحات لینک داده شده را ایندکس می کنند.

6-سئو تصاویر

از آنجا که گوگل درک کاملی از تصاویر ندارد بهتر است که با افزودن برچسب ، سئو سایت خود را بهبود ببخشید. در واقع هر تصویر باید دارای یک تگ توضیحات باشد تا شما بتوانید توضیحات مربوط به آن تصویر را در آن بخش بنویسید.

7-تهیه محتوا مفید

با رعایت کردن نکات زیر سئو سایت خود را بهبود ببخشید.

1)     هنگام تولید محتوا اطمینان حاصل کنید که حداقل 500 کلمه منحصر به فرد ایجاد کرده اید.

2)     استفاده کردن کلمات کلیدی در محتوا تاثیر و اهمیت زیادی در سئو دارد.

3)     سعی کنید که با استفاده از گیف ، تصاویر ، ویدئو و ... جذابیت مناسبی برای سایت ایجاد کنید.

4)     مطالبی که برای محتوا خود تولید می کنید نباید به هیچ وجه کپی باشد.

8-تهیه بک لینک برای سایت

بک لینک یکی از موارد مهم در سئو سایت است. هر لینکی که سایت های دیگر به صفحات طراحی سایت شرکتی شما می دهند را یک بک لینک می گویند. بک لینک کمک زیادی به ارتقاء رتبه شما می کند.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :