چرا محاسبات ما در سئو غلط از آب در می آید

10 / 10 از 1 کاربر

محاسبات اشتباه ما در سئو 

سئو یک فرآیند کاملا تخصصی است که نیاز به زمان نسبتا بلند مدت دارد. بهینه سازی سایت باید از ابتدای شروع طراحی سایت به ویژه طراحی سایت شرکتی آغاز و تا رتبه گرفتن وب سایت ادامه پیدا کند. در واقع به همین دلیل است که گفته می شود؛ سئو فرآیندی زمان بر است. سئو مدام دستخوش تغییر است و گوگل دائما الگوریتم های جدیدی را برای رتبه دهی به سایت در نظر می گیرد.

برخی از افراد فکر می کنند که سئو مانند طراحی سایت دارای یک روند مشخص است و با چند ترفند می توانند به رتبه مورد نظر خود دست پیدا کنند. اما این تصور اشتباه است. ممکن است ترفندی که شما ماه پیش برای سئو و بهبود رتبه سایت خود استفاده می کردید، امروز از جانب گوگل مردود اعلام شود و نه تنها تاثیر مثبت نداشته باشد بلکه موجب پس رفت رتبه سایت شما نیز می شود. در تمام انواع طراحی سایت از جمله طراحی سایت شرکتی ، به همین منوال می باشد. به عبارت کلی تر می توان چنین گفت که هیچ چیز در سئو به صورت ثابت نیست و دائما در حال تغییر است.

در سئو قانون و اصول خاصی وجود ندارد و الگوریتم ها هر روز تغییر می کنند. اینکه شما توانسته اید 10 سایت را به نتیجه برسانید دلیل بر این نیست که تمام سایت ها را می توانید با این روال به نتیجه برسانید. شما باید همیشه تغییرات سئو را مد نظر داشته باشید. علاوه بر الگوریتم ها ، میزان رقابتی که بین سایت ها نیز وجود دارد از جمله عوامل دیگری است که می تواند بر نتایج سئو اثر بگذارد. برخی از کلمات دارای رقابت بالایی هستند از این رو زمان بیشتری برای دستیابی به نتیجه سئو نیاز خواهد بود.

با توجه به موارد ذکر شده در می یابیم که نمی توان محاسبه دقیق در مورد زمان و نتیجه دقیق سئو به دست آورد زیرا موارد تاثیر گذار بر سئو و بهینه سازی سایت دائما دستخوش تغییرات هستند تا سایت های اسپم و غیر فعال نتوانند به نتایج برتر گوگل دست پیدا کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت شرکتی و سئو  می توانید با کارشناسان ما در شرکت طراحی سایت مبنا تماس بگیرید.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :