راهنمای پیشرفته جستجوگر ها

10 / 10 از 1 کاربر

ارائه راهنمای پیشرفته جستجوگر ها

در این مقاله از طراحی سایت شرکتی قصد داریم به ارائه یک راهنمای پیشرفته برای جستجو گرها بپردازیم.

چرا ما در شرکت طراحی سایت مبنا اقدام به نوشتن این راهنمایی نموده ایم؟

مقصود ما از قرار دادن این مقاله در طراحی سایت شرکتی راهنمایی گسترده و دقیق از تکنیک های پیشرفته سئو که امروزه وجود دارد، بوده است. با عمل به این راهنمایی ها شما شاهد پیشرفت روز افزون رتبه سایت خود خواهید بود. استارت پیشرفت شما از لحظه ی شروع کار زده خواهد شد. بهتر است برای تست سرعت لود سایت خود از سایت های تست سرعت بارگذاری سایت استفاده نمایید.

چه کسی این راهنمایی ها را به شما میکند؟

چنانچه شما راهنمایی های اولیه سایت سئو موز را خوانده اید و قصد دارید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید، ما میتوانیم شما را در زمینه شناخت جستوجوگرها بیشتر راهنمایی کنیم. اگر شما  اصول اولیه سئو مانند استفاده از تگ ها در طراحی سایت و اصول اولیه ساخت بک لینک را فرا گرفته اید و مایلید بیشتر در این زمینه اطلاعات کسب نمایید در ادامه با شرکت طراحی سایت مبنا همراه باشید. این راهنمایی برای تمام کسانی که به فکر موفقیت سایت خود در سطوح بالاتری هستند، مناسب می باشد. ما در این مقاله به شما راه هایی را معرفی میکنیم که میتوانید از آنها برای بهبود ترافیک سایت خود استفاده نمایید.

چه مقدار از این راهنمایی باید خوانده شود؟

ما پیشنهاد میکنیم که تمام این راهنمایی را مطالعه نمایید. شما با مطالعه بخش های مختلف میتوانید درک مناسبی از تنظیمات و مفاهیم خاصی که مربوط به هر بخش است کسب کنید. سئو در واقع تصویر بزرگی است  که  از اجزا مختلف درست شده است که با سایر قطعات متناسب است.

نکات مهم در سئو در طراحی سایت شرکتی

شاخص بندی و دسترسی

شما میتوانید بهترین مطالب را در جهان بر روی وب سایت خود قرار دهید ، مخاطبانتان را شگفت زده کنید و از سراسر اینترنت ترافیک جذب کنید. یه همین دلیل است که باید سایت خود را از دید موتور های جست و جو نگاه کنید شما با مطالعه این راهنمایی ها میتوانید راجع به خزیدن ربات های موتور های جست و جو، رسیدگی به عوامل ترک زود هنگام سایت شما توسط بازدید کننده و بسیاری نکات دیگر پی ببرید.

راهنمای پیشرفته جستجوگر ها

سرعت سایت و عملکرد

با توجه به توضیحاتی که گوگل در وبلاگ خود منتشر کرده است سرعت لود سایت در سئو چیزی در حدود یک درصد تاثیر گذار است. درست است که این مقدار بسیار کم است ولی قطعی است. بعد از آن اینکه کاربران خواستار استفاده از وب سایت هایی هستند که سرعت لود بالایی داشته باشند.

جست و جوی جدید

سئو در حال رشد سریع و تغییرات روزمره است. این راهی که در پیش گرفته اید بیشتر از تگهای عنوان و لینک سازی است. شما باید به گوگل زمینه فعالیت خود را اثبات کنید  تا موتور های جست و جو درک کنند  که صفحات وب سایت شما در زمینه ی بازیگران یک فیلم هستند و یا افرادی که در یک جشن تولد شرکت کرده اند.

تحقیقات پیشرفته اطلاعات

سئو از بخش های  منحصر به فرد، سرگرم کننده و چالش بر انگیز تشکیل شده است که ما را وادار به آموختن این علم میکند. ما در این بخش از طراحی سایت شرکتی به شما به صورت گام به گام راه های بالا آمدن سایت در نتایج سرچ موتور های جست و جو آموزش خواهیم داد.

پیدا کردن کلید واژه

احتمالا تا به حال با ابزار تبلیغات گوگل کار کرده اید. کار این ابزار پیشنهاد بهترین کلمه برای تبلیغات را به شما ارائه می دهد، اما این ابزار تنها تعدادی کلمه که دارای بیشترین تعداد سرچ در گوگل هستند را به شما پیشنهاد میدهند ولی ما به شما در شرکت طراحی سایت مبنا راه های دیگر پیدا کردن کلید واژه های مناسب با موضوع سایتتان را به شما آموزش خواهیم داد.

لینک بیلدینگ

از آنجایی که الگوریتم های پاندا و پنگوئن روز به روز پیشرفته تر و هوشمندانه تر با سایت ها برخورد میکنند، به همین دلیل استفاده از شیوه های لینک گیری از دایرکتوری ها ، ایمیل های تبلیغاتی و سئو کلاه سیاه مانند استفاده از شبکه وبلاگ هر روز سخت تر میشود.

تکنیک های لینک بیلدینگ

درست است که پاندا و پنگوئن ساخت لینک را سخت کرده اند اما شما با تولید محتوای منحصر به فرد و ایده آل میتوانید توسط انتشار محتوایتان توسط بازدید کنندگانتان در سایر سایت ها و وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی لینک های مفیدی دریافت کنید.

جست و جوی عمودی

شما ممکن است در نتایج جست و جو رتبه های بالایی کسب کنید اما آیا در مورد جست و جوی موبایل و محلی نیز در صدر هستید؟ در اینجا ما به شما راه هایی برای بهینه سازی عمودی را آموزش میدهیم.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :