جنبه انسانی سئو

10 / 10 از 1 کاربر

جنبه انسانی سئو : قدرت کاربر

 سئو و بهینه سازی سایت یک موضوع قابل اهمیت و مهم است ، امروزه بیشتر کمپانی ها هزینه زیادی را صرف سئو می کنند. در این مقاله از طراحی سایت شرکتی قصد داریم به بررسی جنبه انسانی سئو بپردازیم و در واقع قدرت کاربر را در موفقیت طراحی سایت و طراحی سایت شرکتی به رخ بکشیم.

دلایلی که شرکت ها و سازمان ها در سئو و بهینه سازی سایت سرمایه گذاری می کنند چیست؟

در جواب می توان گفت : برند شرکت شان مشهور می شود ، رنکینگ سایت شان ارتقاء پیدا می کند و باعث ترافیک بیشتر می شود و…، این ها دلایلی هستند که باعث شده است شرکت های زیادی در سئو سرمایه گذاری کنند.

سئو به معنای ارتباط است . یعنی شرکت ها سعی می کنند با استفاده از سئو به هدف مشتریان خود برسند و با آن ها ارتباط برقرار کنند.

کاربر کیست و چرا باید به آنها توجه کرد؟

می توان اینگونه گفت که شما با هدف قرار دادن کاربر به نتیجه دلخواه خود می رسید. شما اگر از یک وب مستر بپرسید ، محصولی که ارائه می دهید برای کیست؟ در جواب به شما خواهند گفت که محصولات را برای همه مردم قرار می دهند. اما در واقع این محصول و خدمات در طراحی سایت شرکتی برای عموم افراد نیست بلکه شما باید به مشتری خود مشورت بدهید تا محصول مورد نظر خود را پیدا کند. به زبان ساده تر شما مقاله ای به عنوان سئو تهیه و ارائه کرده اید. اما ممکن است که افراد عادی اصلا به سراغ این مطالب نیابند اما توسط وب مستران و سئو کاران مورد بازدید قرار گرفته است. کاربر به دنبال محتوا و محصول خاصی است. بنابراین شما باید به درستی آنها را به صفحه مورد نظرشان هدایت کنید.

جنبه انسانی سئو

چگونه آغاز کنیم ؟

به منظور شناخت کاربران سال هاست که تحقیقات متعددی انجام شده و از نظر کارشناسان راه زیادی برای شناخت کاربران وجود دارد. برای اینکه کاربران و مشتریان خود را به خوبی بشناسید باید از همه جهت موضوع را مورد بررسی قرار دهید. با بررسی کردن زوایای گوناگون استراتژی، کاربران را برای رسیدن به هدف خود راهنمایی کنید.

برای شناخت بهتر کاربران و مشتریان خود موضوعات زیر  را بررسی و ارزیابی کنید :

دموگرافیک یا جامعه شناختی :

این اطلاعات در جستجوی های مارکتینگ وجود دارد اما باید اطمینان حاصل کرد این اطلاعات صحت کامل دارد یا خیر. برای رسیدن به صحت کامل باید چندین مقاله را مطالعه و تحلیل کنید. شما باید اطلاعات خود را به روز کنید زیرا اطلاعات و قوانین دائما در حال تغییر هستند ، و اگر تنها به اطلاعات قدیمی خود اتکا کنید از رقبای خود عقب خواهید افتاد.

این فعالیت ها چگونه به سئو کمک می کند:

به شما در پیدا کردن هدفتان کمک می کند ، کمک می کند تا مشتری و جامعه را از همه جهات بررسی و اطلاعات آن را برای ایجاد محتوای خود استفاده کنید.

امیدوار هستیم از این مقاله از سایت طراحی سایت شرکتی نهایت استفاده را برده باشید.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :