تولید محتوای عالی برای طراحی سایت شرکتی

10 / 10 از 1 کاربر

چطور بدون اینکه نویسنده باشیم برای طراحی سایت شرکتی محتوای عالی تولید کنیم؟

شاید یکی از بزرگترین معضلات برای نویسندگان وب سایت ها توانایی تولید محتوای جدید برای سایتشان باشد اما این مشکل چگونه حل می شود؟ راه حل آن چیست؟ با ما در شرکت طراحی سایتباشید تا راه های رسیدن به یک محتوای تازه را برای شما که ممکن است نویسندگی سایت را به صورت تخصصی دنبال نکرده باشید آموزش دهیم.

راه های تولید یک محتوای جدید

بهترین کار در دنیای پر از رقابت اینترنت این است که شما محتوایی تولید کنید که در هیچ سایتی مانند آن درج نشده باشد. به وسیله راه هایی که در زیر به شما آموزش میدهیم میتوانید به این مهم دست پیدا کنید:

ترجمه ی محتوای سایت های خارجی:

شما میتوانید برای به دست آوردن محتوای یونیک و بدون تشابه به سایت های خارجی مرجع مراجعه کنید. ترجمه ی محتوای موجود در سایت ای خارجی یکی از بهترین منابع به روز برای تولید محتوای تازه در طراحی سایتشرکتی می باشد. این در حالی است که حدود 90 درصد از سایت های معتبر ایرانی نیز همین کار را انجام میدهند. با این کار شما همیشه مطلب جدیدی برای قرار دادن در وب سایت خود خواهید داشت تنها کافی است مقداری زبان های خارجه بلد باشید یا توانایی استخدام یک یا چند مترجم زبان را داشته باشید آنوقت مشکل محتوای تکراری شما به راحتی حل میشود.

تولید محتوا با استفاده از عکس:

شما میتوانید با گرداوری عکس هایی مرتبط با زمینه کاری خود با نگاه به آن تصاویر متنی در مورد آن عکس ها نوشته و به این صورت برای طراحی سایتشرکتی خود به تولید محتوای غیر تکراری بپردازید.

استفاده از منابع کتابخانه ای و تحقیق در مورد موضوعی خاص:

چنانچه برای شما مقدور باشد میتوانید با مراجعه به کتابخانه ها و یا حتی ارائه ی طرح پرسش و پاسخ از مردم در یک جامعه آماری و به دست آوردن اطلاعات از آنها اقدام به قرار دادن اطلاعات به دست آمده در وب سایت خود نمایید و به این طریق نیز محتوایی تولید نمایید که در هیج یک از سایت هایی که در زمینه مشابه زمینه فعالیت شما فعالیت میکنند قرار داده نشده است.

قرار دادن آموزش در وب سایت:

کاربرانی هستند که با جست و جو در وب سایت های مختلف به دنبال آموزش های مختلفی می گردند، مهم نیست که در مورد حل یک مشکل یا ارائه یک راه حل آموزش های بسیاری وجود داشته باشد مهم این است که شما با ارائه ی یک راه حل جدید که منشا گرفته از فکر متفاوت شما است به حل مشکلات کاربران بپردازید. شما با قرار دادن فایل ها و ویدیو های آموزشی مختص به خود میتوانید محتوای قوی تولید نمایید که در جامعه امروز که همه به نوعی به دنبال یادگیری مباحث مختلف هستند از سایر رقبا پیشی بگیرید.

تولید محتوای عالی برای طراحی سایت شرکتی

تولید محتوای کاربر محور:

شما میتوانید بخشی با عنوان پرسش و پاسخ در سایت خود ایجاد نمایید تا کابران بتوانند سوالات خود را از شما بپرسند بعد از آن شما میتوانید با جمع آوری این سوالات و پاسخ به آنها در یک پست هم پاسخ سوالات کاربرانتان را داده باشید و هم برای طراحی سایتشرکتی خود محتوایی جدید تولید کرده باشید.

استفاده از محتوای سایر سایت ها برای تولید محتوای جدید:

گاهی به طریقه های یاد شده در بالا توانایی ایجاد یک محتوای منحصر به فرد را ندارید، در اینجاست که شما ناچارا برای تولید محتوا برای سایت خود به سایت هایی که در زمینه کاری شما فعالیت میکنند رفته و از پست های قرار داده شده ی آنها استفاده کنید. این کار در صورتی که به صورت صد در صدی باشد و در آن از مالک اولیه ی آن اسمی برده نشده باشد چه از نظر قانونی، چه از نظر شرعی و چه از نظر متور های جست و جو خلاف قوانین می باشد. به همین منظور به روش های زیر میتوان از نوشته های سایت های دیگر به عنوان سر مشق استفاده نمود و با کمک آنها به محتوایی جدید دست پیدا کرد.

ویرایش محتوا ی کپی شده:

وقتی صحبت از ویرایش یک نوشته به میان می آید به این معنی است که شما با استفاده از دانش خود اقدام به بازنگری، تغییر ، اصلاح و یا بازنویسی نوشته برای رسیدن به یک نوشته ی جدید و یا یک نوشته بدون مشکل اقدام کرده اید. درصورتی که اینگونه کار ها را برای کل متن انجام دهید میتوان گفت که شما به محتوای جدیدی دست پیدا کرده اید و میتوانید از آن به عنوان پست جدید در طراحی سایتشرکتی خود استفاده نمایید.

رفع مشکل از متن کپی شده:

با استفاده از این روش شما قصدی برای تغییر ماهیت کلی متن ندارید و تنها به اصلاح نگارشی و غلط گیری و ... می پردازید. این روش به اینگونه انجام میشود که ابتدا شخص اصلاح کننده نوشته را کامل خوانده و سپس با استفاده از جایگذین کردن کلمات هم خانواده و هم ریشه به جای کلمه ی اصلی به کار برده شده در متن اقدام به ویرایش نوشته میکند. اینگونه ویرایش متن را میتوان یکی از راه های تولید محتوا نامید ولی ارزش کمی نسبت به تولید محتوای یونیکی که توسط خود شخص نوشته شده باشد را دارد.

برای تولید یک محتوای خوب برای طراحی سایت باید در نظر داشته باشید که این محتوا را باید برای کاربرانتان تولید کنید و نه برای گوگل. در صورتی که محتوای تولید شده تنها برای قرار گرفتن در صدر سرچ های کاربران تولید شده باشد قاعدتا باید با کلمات کلیدی بمباران شده باشد تا بتواند در صدر قرار گرفته باشد این در حالی است که اینگونه متن ها با توجه به اینکه گیرایی کمی دارند نمیتوانند برای کاربران مفید باشند در نتیجه از نظر کاربران مفید شناخته نمیشوند و همین امر کافی است تا موتور های جست و جو به اسپم و بی فایده بودن مطلب پی ببرند تا آنرا پس از مدتی از لیست سرچ ها خارج نمایند. حال اگر شما متن محتوای خود را تنها برای رضایت کابران تهیه نمایید خواهید دید که این بازخورد مثبت کاربران تاثیر خود را بر روی موتورهای جست و جو می گذارد و پس از آن شاهد بالارفتن عنوان مطلب خود در لیست جست و جو های گوگل و افزایش محبوبیت آن خواهید بود.

امیدواریم این آموزش برای تمامی کابران شرکت طراحی سایت مبنا مخصوصا کسانی که در زمینه تولید محتوا برای سایت تخصصی ندارند نیز مفید واقع شده باشد. 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
ویژگی طراحی سایت شرکتی
مقاله طراحی سایت شرکتی چیست؟
مقاله هدف از طراحی سایت شرکتی
مقاله مزایای طراحی سایت شرکتی
مقاله اهمیت طراحی سایت شرکتی
مقاله امکانات طراحی سایت شرکتی
مقاله اهمیت طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو
مقاله دلایل نیاز به طراحی سایت شرکتی
مقاله 15 سایت شرکتی برتر جهان
مقاله 4 اشتباه در طراحی سایت شرکتی برای کسب و کارهای کوچک
مقاله چگونه یک طراحی سایت شرکتی عالی داشته باشیم؟
مقاله دلایل موفقیت طراحی سایت شرکتی
مقاله طراحی سایت شرکتی واکنش گرا
مقاله اصول طراحی سایت شرکتی
مقاله 3 نکته در طراحی سایت شرکتی برای کسب و کارهای کوچک
مقاله راهنمای طراحی سایت شرکتی
مقاله 10 عنصر موثر در طراحی سایت شرکتی عالی
مقاله روند طراحی سایت شرکتی در سال 2016
مقاله اهمیت طراحی سایت شرکتی mobile-friendly در سال 2016
مقاله طراحی سایت شرکتی حرفه ای در سال 2016
مقاله مراحل طراحی سایت شرکتی
مقاله مزایای طراحی سایت شرکتی داینامیک
مقاله فاکتورهای موثر در هزینه طراحی سایت شرکتی
مقاله طراحی ایده آل صفحه اصلی در طراحی سایت شرکتی
مقاله طراحی سایت شرکتی داینامیک
مقاله طراحی سایت شرکتی مینیمال
مقاله نکاتی برای جلوگیری از طراحی سایت شرکتی ضعیف
مقاله استفاده از رنگ مشکی در طراحی سایت شرکتی
مقاله اشتباهات تاثیر گذار در طراحی سایت شرکتی
مقاله رابطه سرعت بارگذاری سایت با طراحی سایت شرکتی
مقاله ضرورت و نحوه تولید محتوای کاربر محور
مقاله روش های افزایش بازدید سایت
مقاله تفاوت طراح سایت با توسعه دهنده وب
مقاله تولید محتوای عالی برای طراحی سایت شرکتی
مقاله اشتباهات متداول در طراحی سایت شرکتی
مقاله مقایسه طراحی سایت شرکتی رسپانسیو با انطباق پذیر
مقاله ایندکس شدن صفحات طراحی سایت شرکتی
مقاله اهمیت طراحی سایت شرکتی در دنیای امروز
مقاله خصوصیات یک طراح سایت
مقاله تایپوگرافی در طراحی سایت شرکتی
مقاله تست A-B در طراحی سایت شرکتی
مقاله اینفوگرافیک فرآیند طراحی سایت شرکتی
مقاله طراحی اینفوگرافیک
مقاله 10 نکته در بهینه سازی فرم تماس سایت
مقاله ویدئو در طراحی سایت شرکتی