اهمیت طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو

10 / 10 از 1 کاربر

اهمیت طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو

اگر شما هشدارهای مربوط به طراحی سایت شرکتی را نادیده گرفته اید و یا طراحی سایت خود را به صورت واکنش گرا انجام نداده اید، ممکن است جایگاه تجاری خود را از دست بدهید. البته در این میان سه استثنا نیز وجود دارد:

  • درصورتی که کسب و کار ما وابسته به سایت شرکتی نباشد.
  • در صورتی که شما رقیبی نداشته باشید
  • در صورتی که شما با طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو آشنایی داشته باشید و تاکید کنید که طراحی سایت ریسپانسیو در حال حاضر مناسب کسب و کار شما نیست (مانند لینکدین) و در مقابل شما در صدد دنبال کردن استراتژی تلفن همراه به جای طراحی سایت شرکتی از نوع ریسپانسیو هستید.

اما در غیر این صورت و در صورتی که کسب و کار شما به طراحی سایت شرکتی وابسته است به منظور جلوگیری از از دست دادن موقعیت تجاری خود باید به عنوان اولین هدف بازاریابی اینترنتی، اقدام به طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو کنید.

اگر اصطلاح " طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو " برای شما تازگی دارد، نگران نباشید تقریبا می توان اذعان داشت که اکثریت افراد و صاحبان کسب و کار با این عبارت نا آشنا هستند. طراحی سایت شرکتی واکنش گرا نوعی طراحی سایت شرکتی است که به خوبی برای نمایش در دسکتاپ، گوشی های هوشمند و تبلت ها تنظیم شده اند. بدین معنی که شما هرزمان که سایت شرکتی خود را در گوشی هوشمند باز کنید نسخه باریک تر از آن چیزی که در دسکتاپ به شما نمایش داده می شود و متناسب با اندازه گوشی هوشمند شما، نمایان می شود، شما شمای کلی سایت شرکتی خود را در اندازه ای کوچکتر اما مشابه مشاهده خواهید کرد. در واقع طراحی سایت شرکتی به صورت واکنش گرا به خوبی و بدون مشکل در تلفن، تبلت و دسکتاپ ها نمایش داده می شود. این امر در سئو سایت تاثیر مثبت زیادی می گذارد.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :