استفاده از پینترست در طراحی سایت شرکتی و تاثیر آن بر سئو

10 / 10 از 1 کاربر

کاربرد پینترست در طراحی سایت شرکتی و تاثیر آن بر سئو

در سال های اخیر ، شبکه های اجتماعی به عنوان یکی از مهم ترین فاکتورهای موثر در سئو شناخته شده اند. در واقع گوگل یکی از الگوریتم های رتبه بندی خود را بر مبنای شبکه های اجتماعی و میزان فعالیت در آنها قرار داده است. از این رو معمولا تمام شرکت های طراحی سایت ، در تمام انواع طراحی سایت ، از جمله طراحی سایت شرکتی ، بخش هایی را برای شبکه های اجتماعی در نظر می گیرند. در این پست از وب سایت طراحی سایت شرکتی قصد داریم مطالبی را در زمینه پینترست و تاثیر آن بر سئو ارائه دهیم.

استفاده از پینترست در سئو

به عنوان یکی از انواع پرمخاطب شبکه های اجتماعی می توان پینترست را نام برد. استفاده از پینترست در سال های اخیر بسیار توسعه پیدا کرد و افراد و صاحبان وب سایت های زیادی از این شبکه برای بهبود سئو سایت خود استفاده می نمایند. در واقع افراد سعی می کنند با افزایش تعداد مخاطبان و کاربران خود در شبکه های اجتماعی ، بازدید سایت خود را بالا ببرند و در نتیجه موجب تقویت سئو سایت می شوند. هرچه تعداد کاربران در پینترست بالا باشد ، افراد بیشتری از پروفایل شما بازدید می کنند و در نتیجه شما می توانید با قرار دادن لینک وب سایت خود در پروفایلتان ، کاربران بیشتری را به سایت خود هدایت نمایید. البته استفاده اصولی از این شبکه اجتماعی ، مستلزم رعایت نکاتی است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. اگر قصد طراحی سایت و طراحی سایت شرکتی را دارید ، توصیه می کنیم بخشی را برای قرار دادن لینک پینترست خود در نظر بگیرید.

نکاتی برای استفاده از پینترست در سئو

  • برای بهره بردن اصولی از پینترست در سئو باید پست هایی را در این شبکه اجتماعی ایجاد کنید که دارای مجموعه ای از کلمات کلیدی مرتبط با مطالبی باشند که در وب سایت خود منتشر کرده اید.
  • نکته دیگر در این زمینه نام پروفایل شما است. نام پروفایل در واقع باید نمایانگر عنوان تجاری شما باشد. این کار می تواند تاثیر زیادی بر سئو سایت شما داشته باشد.
  • در شبکه اجتماعی پینترست ، بخشی با عنوان درباره ما وجود دارد. در این بخش برای توصیف کسب و کار خود باید از کلمه کلیدی مورد نظر خود استفاده نمایید. این کار در دیده شدن شما توسط مشتریان تاثیر زیادی دارد. و می تواند ترافیک سایت شما را بالا ببرد.
  • شما می توانید با استفاده از بخش توضیحات در پین ها نهایت استفاده را ببرید و در این بخش کلمات کلیدی و لینک وب سایت خود را وارد نمایید.
  • راه حل دیگر برای تقویت سئو با استفاده از پینترست ، گرفتن بک لینک از این شبکه اجتماعی برای وب سایتتان است. برای این منظور می توانید از بخش متن توضیحات پین ها استفاده کنید. در این میان باید دقت داشته باشید که تمام لینک ها را به صفحه اصلی ندهید. بهتر است برخی لینک ها را برای صفحه های داخلی وب سایتتان بگیرید. این کار به دیده شدن این صفحات کمک بسیاری می کند.
  • عکس هایی را که در پینترست به اشتراک می گذارید، واترمارک کنید. این کار موجب می شود تا عکس های شما به صورت اختصاصی نمایشگر کسب و کار شما باشد و دیگران نتوانند از آنها استفاده شخصی نمایند. این روند نیز می تواند در بهینه سازی سایت شما اثر بخش باشد.
  • استفاده از هشتگ در پینترست نیز می تواند در نتایج جستجو ، شما را در معرض دید قرار دهد.
  • و در نهایت این است که اگر محصولی برای فروش دارید ، قیمت آن را در پینترست عنوان نمایید.
ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :