ابزارهای بررسی محتوای تکراری در طراحی سایت شرکتی

10 / 10 از 1 کاربر

15 ابزار برای چک کردن محتوای تکراری در طراحی سایت شما

کاربرانی که به سایت شما وارد می شوند مایلند  نوشته ای تازه و متفاوت از آنچه در سایر سایت ها ملاحظه کرده اند در سایت شما ببینند. شما به عنوان مدیر یک سایت وظیفه دارید تا نوشته های سایر نویسنده ها را قبل از اینکه بر روی سایت قرار دهید بررسی و مدیریت کنید. شما با چک کردن محتوای نویسندگان به کپی بودن و یا یونیک بودن آن پی می برید. بررسی اینکه آیا چنین محتوایی در گذشته بر روی سایت شما قرار گرفته است یا نه بر عهده شماست. چک کردن اینکه آیا عنوان موضوع ، توضیحات متای آن و متن اصلی مطلب قرار داده شده به درستی وارد شده اند نیز بخشی از وظایف شماست که باید آنها را به درستی چک کنید تا بتوانید سایتی عالی داشته باشید که در جایگاه مناسبی در سرچ موتور های جست و جو قرار گیرد. در واقع پس از پایان طراحی سایت شرکتی و راه اندازی آن باید به این نکات توجه کنید تا بتوانید سئو سایت خود را ارتقا ببخشید.

امروز و در بخشی دیگر از آموزش های شرکت طراحی سایت مبنا، 15 ابزار را معرفی میکنیم که به شما در تشخیص محتوای تکراری کمک بسیاری میکنند. قبل از هر چیز باید خاطر نشان کنیم که استفاده از بعضی از این ابزار ها رایگان نبوده و شامل هزینه است ولی شما میتوانید از ابزار های رایگان نیز برای این منظور استفاده نمایید. چنانچه با استفاده از ابزار هایی که ما به شما معرفی میکنیم بخشی از مشکلات شما و سایتتان حل شده است میتوانید با استفاده از دکمه ی ستاره که در بالای همین پست قرار دارد به آن امتیاز دهید و یا این مطلب از طراحی سایت شرکتی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

VIRANTE

استفاده از این ابزار یک منبع عالی است برای چک کردن مطالب تکراری که در طراحی سایت شرکتی شما قرار داده شده است.

DUPLI CHECKER

Dupli Checher یک ابزار آنلاین است و کار آن پیدا کردن متن هایی است که از سایت های دیگر به سرقت رفته است. این ابزار میتواند در بهبود وضعیت پست های یونیک به شما کمک نماید.

COPYRIGHT SPOT

 این سایت به مدیران وب سایت کمک میکند تا بهتر بتوانند متن هایی که از سایر سایت ها به سرقت رفته است را پیدا کنند.

PLAGIARISMA

 این سایت نیز مانند سایت copyright spot عمل میکند. با این تفاوت که این سایت قابلیتی دارد که تکرار یک کلمه در متن را نیز با قرمز کردن آن کلمه مشخص میکند.

ابزارهای بررسی محتوای تکراری

PERCENT DUPE

این سایت نیز به صورت آنلاین توانایی تشخیص متن کپی را دارا می باشد.

COPY SCAPE

سایت کپی اسکیپ یک جستوجوگر آنلاین است و وظیفه آن مقایسه کردن محتوای قرار داده شده با آنچه در سراسر اینترنت وجود دارد می باشد تا بتواند محتوای کپی شده را بیابد.

COPY GATOR

یک ابزار رایگان است که با استفاده از فید خوان در طراحی سایت شما به بررسی مطالب سایت شما می پردازد.

ARTICLE CHECKER

این ابزار هم اجازه بررسی تکراری بودن یا نبودن محتوای سایتتان را برای شما به ارمغان می آورد.

PLAGIARISM CHECKER

به شما در مورد بررسی رایگان سرقت ادبی در اینترنت کمک میکند.

PLAGIARISM DETECT

یک سیستم چک کردن سرقت ادبی فوق حرفه ای است که شما را قادر می سازد تا بتوانید که سند و یا محتوایی که در اینترنت مشابهی دارد را شناسایی کنید.

SIMILAR PAGE CHECKER

با استفاده از این ابزار میتوانید با مقایسه صفحات طراحی سایت شرکتی خود با سایر سایت ها ببینید که چند درصد به هم شبیه هستند

DUPLICATE CONTENT

این ابزار به شما این امکان را می دهد که آیا دو متنی که در دو سایت مختلف هستند از نظر شباهت ساختاری چقدر شبیه هم هستند.

PLAGIUM

پلاگیوم با استفاده از قابلیت چند زبانه بودن میتواند به شما در پیدا کردن سایت مبدا و منبع نوشته ی کپی شده کمک نماید.

DUPE COP

 شما با استفاده از این ابزار میتوانید به قسمت های کپی شده ی نوشته خود پی ببرید. این ابزار با پیشنهاد عباراتی برای جایگزین کردن آنها با عبارات کپی شده به شما برای رسیدن به یک محتوای یونیک کمک بسیاری میکند.

DUPE FREE PRO

نرم افزاری است که با استفاده از آن میتوانید به قسمت هایی از متن خود که کپی از سایت دیگری است پی ببرید.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :